seoland
I'm here to boost your website
نويسندگان
لينک دوستان
لينكي ثبت نشده است
عضويت
نام کاربري :
پسورد :
تکرار پسورد:
ايميل :
نام اصلي :
آمار
امروز : 0
ديروز : 0
افراد آنلاين : 9
همه : 0

بروكرهاي كلاهبردار فاركس

كلمات زيادي هستند كه در گوگل جستجوي زيادي بر روي آنها صورت گرفته است. چرا كه يقينا افراد زيادي هستند كه براي كسب اطلاعات در خصوص كلمه اي كه جستجو ميكنند. از گوگل بعنوان يك مرجع استفاده ميكنند ما آناليز خودمان را بر روي معروفترين بروكر ها در ميان ايرانيان قرار ميدهيم. كلماتي مانند:

كلاهبرداري بروكر آلپاري يا كلاهبرداري آلپاري

كلاهبرداري بروكر هاتفاركس يا كلاهبرداري هاتفاركس

كلاهبرداري بروكر فيبوگروپ يا كلاهبرداري فيبوگروپ

كلاهبرداري بروكر هاتفاركس يا كلاهبرداري هاتفاركس

كلاهبرداري بروكر روبو فاركس يا كلاهبرداري روبوفاركس

كلاهبرداري بروكر لايت فاركس يا كلاهبرداري لايت فاركس

كلاهبرداري بروكر fbs  يا كلاهبرداري fbs

كلاهبرداري بروكر آماركتس يا كلاهبرداري آماركتس

كلاهبرداري بروكر HYCM يا كلاهبرداري HYCM

كلاهبرداري بروكر ORBEX يا كلاهبرداري ORBEX

يقينا كلمات زياد ديگري كه شامل  كلاهبرداي بروكر فاركس باشند در گوگل جستجو شده اند. اما ما به بررسي بروكرهايي ميپردازيم كه مخاطبين بيشتري تمايل داشته اند تا بدانند كه آيا آن بروكرها كلاهبرداري داشته اند يا قابل اعتماد ميباشند. ما براي پيدا كردن بيشترين كلمات سرچ شده در گوگل از ابزار خود گوگل استفاده كرديم. در ميان كلمات جستجو شده در رده هاي پايين تر با عباراتي چون آيا بروكر آلپاري معتبر است ؟ يا اين عبارت كه آيا بروكر هاتفاركس معتبر است ؟ و يا حتي معتبرترين بروكر فاركس چيست ؟ نيز مواجه شديم كه يقينا تمامي اين موارد نيز در همين پست براي شما بررسي خواهد شد. و در پايان نتيجه گيري از نظر خودمان را نيز بيان خواهيم كرد. براي خواندن اين موضوع، به مقاله ي بروكرهاي كلاهبردار فاركس مراجعه كنيد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع: فعاليت در فاركس
[ ۲۸ تير ۱۴۰۰ ] [ ۰۲:۱۰:۲۶ ] [ sir saeed ]

 بروكر فاركس

بروكر فاركس وظيفه اي مشابه با كارگزار بورس دارد. اما از لحاظ وسعت فعاليت و خدمات ارائه شده، تفاوت هاي بسيار زيادي با يكدگير دارند. در بازار فاركس، چيزهايي بيشتر از سهام شركت هاي بين المللي براي فروش گذاشته شده است. اين چيزهاي قابل معامله كه به عنوان دارايي از آنها ياد ميشود شامل فلزات گرانبها (طلا، مس، نقره، پلاتين و ...)، انرژي (نفت، گاز، ...)، سهام (همانند كارگزارها)، شاخص سهام (مثلا شاخص سهام داوجونز)، زوج ارزها، رمز ارزها و ... ميشوند.

اين در حالي است كه كارگزاري هاي بورس فقط و فقط سهام شركت ها را براي فروش گذاشته اند. علاوه بر اين تنوع سبد معاملاتي، مفاهيم جديدي نيز همانند لوريج و بونوس در بازار فاركس وجود دارد. بروكر فاركس براي جذب مشتريان بيشتر و در راستاي مشتري مداري، سعي ميكند تا خدمات منحصر به فردي را ارائه كند. لوريج و بونوس جزو خدماتي هستند كه واقعا شروع فعاليت و ادامه دادن تريد در فاركس را جذاب ميكننند.

بروكر فاركس موجودي تريدر را تا 1000 برابر افزايش ميدهد و مثلا اگر شما با صد دلار وارد بازار بين المللي شويد، ميتوانيد فرض كنيد كه با صد هزار دلار وارد شده ايد. اين يعني كه حتي سود يك درصدي هم معادل 1000 دلار است. اما كارگزار بورس نميتواند چنين خدماتي را در اختيار شما قرار دهد. نكته ي مهم ديگري كه بروكر فاركس را از كارگزار مجزا ميكند، توانمندي مالي بسيار قدرتمند و حوزه ي بين المللي فعاليت است. براي انتخاب بروكر فاركس اين مقاله را بخوانيد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع: تناسب اندام
[ ۲۳ تير ۱۴۰۰ ] [ ۰۸:۲۵:۱۵ ] [ sir saeed ]

دران يبوست

آيا يبوست باعث انباشته شدن مواد سمي در بدن مي‌شود؟

اگرچه مدفوع حاوي سموم و مواد مضر است، اما به دليل ساختار روده‌ي بزرگ، اين مواد نمي‌توانند وارد خون شده و بدن را آلوده كنند. عموما يبوست باعث انباشت مواد سمي و مضر در بدن نشده و روده‌ي بزرگ به خوبي از آن‌ها حفاظت كرده تا در اولين اجابت مزاج، دفع شوند.

 

چرا يبوست اتفاق مي افتد؟

چند خط بالاتر، دلايل اين بيماري را به صورت كلي بررسي كرديم. حال نوبت به آن رسيده كه به شرح تك تك دلايل آن بپردازيم. ابتدا از دلايل رايج‌تر اين بيماري شروع مي‌كنيم. اين حالت، عموما بخاطر لايف استايل، مصرف داروهاي خاص، شرايط جسماني خاص و يا حاملگي رخ مي‌دهد. از جمله دلايلي كه به دليل لايف استايل باعث بروز يبوست مي‌شوند، مي‌توان به موارد زير اشاره كرد:

 • مصرف غذاهاي عاري از فيبر (يا حداقل كم فيبر)
 • مصرف كم آب
 • عدم تحرك كافي
 • تغيير شرايط زندگي يا اصطلاحا آب به آب شدن (مسافرت، جابجا شدن محل خواب و …)
 • مصرف بيش از اندازه شير يا پنير (لبنيات)
 • استرس و فشارهاي رواني
 • تخليه نكردن به موقع مدفوع (مثلا هنگام مهماني، اجابت مزاج را به تاخير انداختن)

از جمله داروهايي كه مصرف آن‌ها ممكن است باعث تغيير در الگوي اجابت مزاج معمول افراد شده و يا باعث بروز يبوست شوند، مي‌توان به موارد زير اشاره كرد:

 • مسكن‌ها قوي كه شامل كدئين، اكسي‌كوتين و هيدرومورفين باشند
 • مواد ضد التهابي بدون استروديال همانند ايپوبروفن و ناپروكسين
 • داروهاي ضد افسردگي حاوي سرتونين همانند فلاكستين يا اميتريپتايلين
 • آنتي‌اسيدهاي حاوي كلسيوم، آلومينيوم
 • قرص آهن
 • داروهاي ضد آلرژي همانند ديفن‌هيدرامين
 • داروهاي كنترل فشار خون
 • داروهاي اعصاب و روان همانند كلوزاپين و اولانزاپين
 • داروهاي ضد انعقاد خون همانند فنيتون
 • داروهاي ضد تهوع همانند اوندانسترون

همانطور كه متوجه شديد، بسياري از داروها ممكن است باعث بروز يبوست شوند. اگر چنين داروهايي را مصرف مي‌كنيد، بهتر است براي درمان يبوست نزد پزشك متخصص رفته و از درمان خودسر، خودداري نماييد.

علاوه بر داروها، شرايط سلامتي و جسمي افراد نيز ممكن است باعث بروز اين حالت شود. از جمله مواردي كه ممكن است باعث سختي اجابت مزاج شود، مي‌توان به موارد زير اشاره كرد:

 • مشكلات غدد درون‌ريز همانند كم‌كاري تيروئيد، ديابت و هايپركلسمي
 • سرطان روده بزرگ
 • مشكلات سيستم گوارشي يا IBS
 • بيماري ديورتيكولي (انقباض عضلات روده بزرگ)
 • مشكل عضلات كف لگني (مسئول كنترل مثانه، روده بزرگ و ناحيه‌ي شكمي)
 • اختلالات عصبي شامل صدمه‌ديدگي نخاع، پاركينسون و …
 • سندرم روده‌ي تنبل (انقباض عضلات روده با مشكل روبرو مي‌شود)
 • حاملگي (البته فقط در بانوان!)

در موارد فوق نيز فرد براي درمان يبوست بايد به پزشك متخصص مراجعه كرده و از هرگونه مصرف مواد دارويي خودداري نمايد.

علائم و نشانه ها

قاعدتا تا كنون متوجه علائم و نشانه‌هاي اين بيماري شده‌ايد، اما براي اينكه اين مقاله تكميل شود، اين علائم و نشانه‌ها را كه پيش از درمان يبوست و پاكسازي روده بايد به آنها توجه كرد را به صورت يك ليست كوتاه بيان مي‌كنيم:

 • اجابت مزاج كمتر از سه مرتبه در هفته
 • خشك و سخت بودن مدفوع
 • دفع مدفوع همراه با درد
 • درد و گرفتگي عضلاني در ناحيه‌ي شكم و زير شكم پيش از و هنگام اجابت مزاج
 • احساس نفخ و ورم كردگي در ناحيه‌ي شكمي
 • احساس عدم تخليه‌ي كامل دل و روده پس از اجابت مزاج
تا بدين‌جا تمامي علائم، دلايل و نشانه‌هاي اين مشكل را بيان كرديم. حال نوبت به بخش اصلي اين مقاله، يعني درمان يبوست رسيده است.
درمان يبوست و پاكسازي روده

از آنجايي كه اين بيماري عموما بخاطر تغيير لايف استايل و تغذيه رخ مي‌دهد، ما هم تمامي روش‌هاي مختلف درمان يبوست را به تفصيل بيان خواهيم كرد. اين روش‌هاي درماني به چند روش مختلف بوده كه هر كدام طرفداران خاص خود را دارند (طب نوين، تغيير لايف استايل، طب سنتي و …). بنابراين، ما هم براي اينكه اين مقاله كاملا جامع بوده و هم پاسخگوي نياز تمامي مخاطبان باش، تمامي روش‌هاي درماني را بيان خواهيم كرد. اول از همه، با اقدامات بسيار ساده‌اي كه همه‌ي افراد (حتي كسانيكه مبتلا به بيماري خاص هستند و يا قرص‌هاي خاصي را مصرف مي‌كنند) مي‌توانند دنبال كنند، شروع كرده و سپس به روش‌هاي ديگر مي‌پردازيم.

ساده ترين روش درمان يبوست

اولين و ساده‌ترين روش درمان يبوست مجموعه‌اي از اقداماتي است كه هر فرد مي‌تواند در زندگي روزمره انجام دهد تا از اين بيماري پيشگيري كرده و يا آن را تا حد قابل قبولي (و حتي كامل) برطرف نمايد. اولين قدم در اين مسير، نظارت بر تغذيه (خوردن، نوشيدن و زمان مصرف مايعات و مواد غذايي) است. به صورت خلاصه، اين اقدامات را مي‌توان به موارد زير دسته بندي كرد:

 • در طول روز، بين دو تا چهار ليوان آب بيشتري ميل كنيد. از نوشيدني‌هاي حاوي كافئين و الكل (كه عامل كم آبي بدن هستند)، خودداري كنيد.
 • ميوه، سبزيجات و غلات كامل كه سرشار از فيبر هستند را به رژيم غذايي روزانه خود اضافه كنيد. از خوردن مواد غذايي پر چرب همانند گوشت، تخم مرغ و پنير خودداري كنيد.
 • بررسي كنيد چه مواد غذايي‌اي باعث يبوست در شما مي‌شود، آن‌ها را محدود و يا حذف كنيد.
 • فعاليت و تحرك را در صدر برنامه‌هاي روزانه خود قرار دهيد.
 • نوع نشستن هنگام اجابت مزاج را اصلاح كنيد (آموزش تصويري در پكيج موجود است)
 • در صورت نياز، مقدار كمي مليّن (قابل تهيه از تمامي داروخانه‌ها) را به رژيم غذايي خود اضافه كنيد.
 • هنگام اجابت مزاج، مطالعه كردن يا بازي كردن با تلفن همراه را كنار بگذاريد!

موارد فوق، مجموعه‌اي از اقداماتي است كه خود شما مي‌توانيد با رعايت كردن آن، به سادگي اقدام به درمان يبوست كنيد. اگر به دنبال يك برنامه‌ي تصويري براي اصلاح لايف استايل و رها شدن از شر اين چنين مشكلات هستيد، پكيج گام به گام و تصويري درمان يبوست را بررسي كنيد تا علاوه بر رفع اين مشكل، ساير مشكلات از جمله ريفلاكس معده، نفخ و كم كاري تيروئيد و بسياري از مشكلات ديگر را نيز به سادگي و در منزل حل كنيد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع: تناسب اندام
[ ۲۲ تير ۱۴۰۰ ] [ ۱۲:۰۹:۵۵ ] [ sir saeed ]

رژيم پالئو براي لاغري سريع

بيشتر بخوابيد، به موقع بخوابيد!

شايد باورتان نشود كه ميزان و كيفيت خواب تا چه اندازه بر روي بدن اثرگذار است. پژوهش‌هاي متعددي انجام گرفته تا فقط همين يك نكته را به همگان اثبات كند كه مدت و كيفيت خواب، يكي از روش‌هاي لاغري سريع بدون رژيم است. حداقل 7 ساعت در طول شبانه روز بخوابيد و سعي كنيد كه ساعت خواب شما، بين 10 شب الي 6 صبح باشد. هرچقدر ميزان كم خوابي و بد خوابي بيشتر باشد، مغز انسان فرمان‌هاي بيشتري در خصوص نياز به كالري صادر مي‌كند!

بيدار ماندن (خصوصا پس از نيمه شب)، باعث احساس نياز به غذا خوردن شده و مي‌تواند باعث افزايش 6 درصدي انرژي (كالري) دريافتي در بدن شود. بنابراين، هنگاميكه فرد بيدار بماند، خواه ناخواه به سراغ يخچال رفته و چيزي براي خوردن پيدا مي‌كند.

لاغري سريع بدون رژيم و اصول غذا خوردن

معده‌ي انسان خاصيت كشساني دارد، بنابراين هر چقدر غذاي بيشتري وارد آن شود، كشيده‌تر شده و باز هم جاي بيشتري باز خواهد شد (البته نه تا ابد!). از طرف ديگر، پيام‌هاي مبني بر پر شدن معده و سيري نيز با تاخير (تقريبا 5 دقيقه‌اي) به مغز صادر مي‌شوند. تركيب اين دو ويژگي انساني باعث مي‌شود كه اكثر ما، عموما بيشتر از نياز واقعي و حتي بيشتر از ظرفيت بدنمان، غذا دريافت كنيم.

اين اتفاق روزانه حداقل 2 بار (نهار و شام) تكرار شده و ما هر بار، غذاي بيشتري را وارد معده كرده و باعث كشيدگي بيشتر آن خواهيم شد. لاغري سريع بدون رژيم اينبار بسيار آسان به ما كمك مي‌كند. كافي است كه مدت زمان غذا خوردن خود را افزايش دهيد. بجاي اينكه با سرعت بسيار زياد (عموما همه‌ي ما بجاي جويدن غذا، آن را مي‌بلعيم)، با آرامش كامل و در مدت زماني معادل تقريبا يك ربع، غذا را ميل كنيد. به همين سادگي! با اين روش نسبتا ساده، پيش از كش آمدن معده، فرمان سيري به مغز ارسال شده و پرخوري هرگز اتفاق نخواهد افتاد.

 

بيشتر غذا بخوريد اما بهتر غذا بخوريد

 

احتمالا همه‌ي انسان‌ها مي‌دانند كه تعدد وعده‌هاي غذايي، باعث سلامت دستگاه گوارش بدن شده و جلوي افزايش وزن را نيز مي‌گيرد. به همين دليل است كه متخصصان تغذيه توصيه مي‌كنند در طول روز، حداقل پنج وعده‌ي غذايي داشته باشيد. اين يعني، علاوه بر سه وعده‌ي اصلي (صبحانه، نهار و شام) از ميان‌وعده‌ي صبح و عصر نيز استفاده كنيد. اما حواستان باشد كه ميزان مصرف كربوهيدرات، لبنيات و شكر را كنترل كنيد.

اگر در دو وعده از روز، از غذاهاي فيبردار استفاده كنيد (ميوه و سبزيجات) و يا غذاهاي پخته شده (به جاي سرخ شده) ميل كنيد، ميزان دريافت كالري بدن كاهش يافته و به سرعت در مسير لاغري سريع بدون رژيم قدم برخواهيد داشت. بنابراين، شما غذاي بيشتري ميل مي‌كنيد، تنوع غذايي خود را بالا مي‌بريد، اما وزنتان را كاهش مي‌دهيد. اين همان قدرت جادويي مغز است!

لاغري سريع بدون رژيم با اصلاح عادت غذايي

لاغري سريع بدون ورزش

همانطور كه تا به اين قسمت مطالعه كرديد، هيچ اثري از نخوردن در رژيم غذايي شما وجود ندارد. بلكه بايد عادت غذايي را اصلاح كرد. اما در اين بين، بهتر است عادت خود را در موارد زير، اصلاح كنيد:

 • مصرف لبنيات را محدود كنيد
 • نوشيدني‌هاي الكلي را كنار بگذاريد
 • مصرف شكر (و نوشيدني‌هاي داراي شكر همانند نوشابه) را محدود كنيد
 • از غلات كامل و سبوس دار در وعده‌هاي غذايي خود استفاده كنيد
 • سعي كنيد بخشي از مصرف گوشت خود را كم كرده و به جاي آن از ساير پروتئين‌ها (عدس، سويا و …) استفاده كنيد
 • در ساعات مناسبي از روز، غذا بخوريد (چند ساعت قبل از خواب، فقط غذاهاي سبك مصرف شود)
بعد از اصلاح اين عادت‌هاي غذايي (و نه حذف كردن خوراكي‌ها)، نوبت به بعد رواني لاغري سريع بدون رژيم مي‌رسد.

نقش باورهاي ذهني (رواني) در لاغري سريع بدون رژيم

مغز انسان و در حقيقت باورهاي انسان، نقشي پررنگ و در عين حال مخفي در زندگي انسان دارند. بسياري از تصميمات ما، صرفا براي دريافت پاداش‌هاي ذهني صورت مي‌گيرد. بنابراين، براي لاغري سريع بدون رژيم حتما بايد به اين جنبه از انسان توجه شود. در اين مسير، اقدامات زير را انجام دهيد. با خواندن مطالب زير، مطمئنا متوجه دليل هريك مي‌شويد، بنابراين در خصوص آن‌ها توضيحي داده نمي‌شود.

 • لباسي بسيار شيك با يك يا دو سايز كمتر از سايز فعلي خود خريداري كنيد و در جايي بگذاريد كه قابل رويت باشد.
 • از ظروف (قاشق، بشقاب، ليوان و …) كوچكتر براي صرف كردن غذا استفاده كنيد.
 • سعي كنيد مصرف غذاهاي آماده و رستوراني را كم كنيد (مگر به عنوان جايزه‌اي پس از كاهش سايز).
 • اگر لباس بسيار شيك (كه قبلا خريديد) سايزتان شد، يك مهماني بگيريد و دوستانتان را دعوت كنيد.

تمامي موارد فوق، باعث تشويق ذهن شما شده و همواره در پس ذهن خود، دليلي براي اقداماتتان وجود دارد. ذهن شما، شما را مجاب به پيگيري روزانه‌ي پيشرفتتان كرده و روند رضايت از اندام شخصي را تسريع خواهد كرد.

اصلاح فعاليت بدني

با مدرن شدن زندگي، تحرك ما به حداقل رسيده است. بعضي افراد حتي هنگاميكه قصد دارند به سوپرماركت يا مغازه‌ي آن طرف خيابان بروند نيز موتور يا ماشين خود را روشن مي‌كنند! بديهي است كه براي كاهش وزن، بايد تناسبي ميان كالري دريافت كرده و فعاليت بدني وجود داشته باشد. تمامي موارد فوق، به ما كمك مي‌كند تا ميزان كالري وارد شده به بدن را كنترل نماييم، اما همزمان نيز بايد با اصلاح كردن فعاليت بدني، ميزان مصرف انرژي را نيز افزايش دهيم. براي اين كار، كافيست هر روز، ميزان پياده روي خود را كمي افزايش دهيم.

تركيب كنترل كالري دريافتي، اصلاح باورهاي ذهني و افزايش فعاليت بدني، لاغري سريع بدون رژيم را تضمين مي‌كند. علاوه بر پنج اصل طلايي، اقداماتي را مي‌توانيد انجام دهيد كه كاهش وزن را تسريع و تضمين كند. لاغري هميشگي با آرامش هميشگي، پكيجي است براي كاهش وزن تضميني در منزل. اگر اهل رژيم گرفتن نيز هستيد، تمامي رژيم هاي لاغري سريع و موثر در ادامه توضيح داده مي‌شوند. اين متد مدرن نه تنها باعث لاغري شده، بلكه به درمان مشكلات گوارشي از جمله درمان يبوست نيز كمك كرده و باعث كاهش وزن بدون بازگشت نيز مي‌شود.

 

رژيم لاغري سريع و موثر

 

رژيم هاي غذايي با كنترل مواد غذايي مصرف شده، باعث لاغري سريع مي‌شوند. تا كنون هشت رژيم غذايي كارآمدي خود را ثابت كرده و باعث كاهش وزن و خصوصا تجمع چربي در نقاط مختلف بدن شده‌اند. اسامي اين هشت رژيم به ترتيب: پالئو، وگان، كم كربو، دوكان، كم چرب، اتكينز، اچ سي جي و زون بوده كه هر يك مزايا و معايب خود را دارند. اين رژيم‌ها را بررسي كنيد تا ببينيد كدام يك با شرايط شما همخواني داشته و براي شما بهتر است. يادتان باشد كه رژيم لاغري سريع تنها در صورتي مفيد است كه بتوانيد بعد از آن، وزن خود را حفظ كنيد.

رژيم پالئو

رژيم پالئو براي لاغري سريع

انسان در طول هزاران سال گذشته با تغييراتي روبرو شده است، مريضي‌هاي جديد به وجود آمده، بيشتر افراد جامعه چاق شده، تحرك كم شده و … بسياري از كارشناسان معتقدند كه بهترين روش زندگي براي حفظ سلامتي و افزايش طول عمر، دنبال كردن رژيم غذايي اجداد و نياكان غارنشين است. آنهايي كه غذاي خود را فقط از طريق شكار كردن به دست مي‌آورند و صد البته در اين راه، انرژي زيادي نيز مصرف مي‌كردند. در لاغري سريع با رژيم پالئو بايد از غذاهاي فرآوري شده و تراريخته اجتناب كرد و مصرف لبنيات نيز به حداقل برسد.

در رژيم پالئو از مصرف غلات و لبنيات اجتناب شده و به جاي آن، غذاهاي مقوي و پروتئين دار، سبزيجات و ميوه‌ها و دانه‌هاي مغذي مصرف مي‌شود. طبيعتا با گذشت صدها و شايد هزاران سال از قرار گرفتن لبنيات در رژيم غذايي انسان، حذف كامل آن منطقي نبوده و باعث ايجاد بعضي كمبودها در بدن شود. با اين حال، اين رژيم غذايي تاثيرگذاري خود در لاغري سريع را اثبات كرده است.

مزايا و معايب رژيم پالئو در لاغري سريع

اين رژيم غذايي نه تنها باعث لاغري شده، بلكه به سرعت به فرد كمك مي‌كند تا يكي دو سايز كم كند. علاوه بر آن، به دليل اجتناب از چربي و لبنيات، احتمال ابتلا به بيماري‌هاي رايج اين دوره از جمله بيماري‌هاي قلبي از جمله چربي خون، قند خون، فشار خون و افزايش كلسترول بد خون و تري گليسريد را به شدت كاهش مي‌دهد. در نقطه‌ي مقابل، به دليل حذف غلات، حبوبات و لبنيات، ممكن است كمبودهايي در بدن فرد مشاهده شود. از آنجايي كه غلات منبع اصلي فيبر هستند، افرادي كه از رژيم پالئو استفاده مي‌كنند، حتما بايد به مقدار بيشتري، ميوه مصرف نمايند.

رژيم وگان براي لاغري سريع
لاغري سريع با رژيم وگان

هدف اصلي رژيم غذايي وگان (يا همان گياه‌خواري) كمك به لاغري سريع نبوده است، بلكه بيشتر يك نوع منش و تفكر براي حفظ محيط زيست و جلوگيري از كشتن حيوانات است. بنابراين، رژيم وگن بيشتر منش و تفكري است كه افراد وگان (گياه خوار)، دنبال مي‌كنند. همانطور كه از اسم اين رژيم لاغري سريع (گياه خواري) مشخص است، مصرف هرگونه گوشت يا فرآوردهاي گوشتي در آن ممنوع است. اين رژيم دقيقا بر خلاف پالئو بوده و نه تنها گوشت و فرآورده‌هاي گوشتي در آن ممنوع است، بلكه مشتقات حيواني همچون تخم مرغ، عسل، آب پنير، آلبومين و … نيز نبايد مصرف شوند.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع: تناسب اندام
[ ۲۱ تير ۱۴۰۰ ] [ ۰۲:۱۲:۳۷ ] [ sir saeed ]

در ادامه مقالات آموزش فاركس قصد داريم به اصطلاحات معامله مارجين در متاتريدر بپردازيم. به عنوان مثال به اين سوال كه مارجين چيست پاسخ خواهيم داد و اصطلاحات بيشتري را بررسي خواهيم كرد. حال كه در دنياي معاملات مارجين شيرجه زده ايد ، بد نيست يك زبان بكلي جديد را ياد گرفته تا بفهميد اوضاع حقيقتاً از چه قرار است. همچون هر حوزه تخصصي ديگر ، معاملات فاركس نيز واژگان و اصطلاحات خاص خود را دارد. در اين مقاله مختصري از رايج ترين اصطلاحاتي كه ممكن است در نرم افزار معاملاتي (متاتريدر 4 و 5) خود مشاهده كنيد ارائه مي شود. در ابتدا به سراغ سوال اصلي يعني مارجين چيست خواهيم رفت.

 

مارجين چيست (Margin) ؟

مارجين، مقدار پولي است كه بايد در پلتفرم معاملاتي خود سپرده گذاري كنيد تا  قادر به سفارش گذاري و حفظ پوزيشن خود در بازار فاركس باشيد. از مارجين به عنوان وثيقه اي استفاده مي شود تا كارگزار اطمينان حاصل كند كه شما مي توانيد ضرر احتمالي ناشي از پوزيشن هاي خود را پوشش دهيد. ضرر و زيان شما در معاملات فاركس نمي تواند بيش از مقدار مارجين حساب شما باشد. به عنوان مثال اگر شما 1000 دلار حساب معاملاتي خود را شارژ كرده باشيد و هيچ معامله اي نيز انجام نداده باشيد مارجين شما 1000 دلار است.

نياز مارجين (Margin Requirement)

نياز مارجين ، مقدار مارجين مورد نياز براي بازكردن معامله است كه به صورت درصدي (?) از اندازه “واقعي معامله” اي كه مي خواهيد باز كنيد بيان مي شود. مثلا گفته مي شود نايز مارجيني 1% ، 2% ، 3% يا 10% است به اين معني كه شما بايد مثلا 1% از كل حجم معامله واقعي را به عنوان مارجين در حساب خود داشته باشيد

 

مارجين مورد نياز (Required Margin)

مارجين مورد نياز، پولي است كه هنگام باز كردن معامله كنار گذاشته شده و “قفل” مي شود. در واقع اين همان چيزي است كه به اختصار به آن مارجين مي گوييم. به عنوان مثال ، اگر يك پوزيشن 10،000 دلاري (ميني لات) ، با نياز مارجين 2? (يا لورج 50: 1) باز كنيد ، در طول اين معامله مبلغ 200 دلار “قفل” مي شود. تا زماني كه اين معامله باز باشد نمي توان از اين 200 دلار براي باز كردن موقعيت هاي ديگر استفاده كرد. با بسته شدن معامله ، اين 200 دلار مارجين “آزاد” مي شود. اگر نياز به آموزش هاي كاربردي در مبحث مارجين چيست داريد، اين مقاله را بخوانيد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع: فعاليت در فاركس
[ ۲۰ تير ۱۴۰۰ ] [ ۱۰:۲۷:۳۷ ] [ sir saeed ]

ويروس كرونا چيست؟

اولين بار، در سال 1965 ميلادي، نوعي ويروس مشاهده گرديد كه بين انسان و حيوان مشترك بود. در اواخر همان دهه‌ي ميلادي، ويروس‌هايي ديگري نيز مشاهده گرديد كه شبيه به همان ويروس اول بود. محققان متوجه شدند كه اين ويروس‌ها همگي از يك خانواده بوده و از آنجاييكه شاخك‌هايي شبيه به تاج داشتند، اين خانواده را كرونا ناميدند. كرون به معناي تاج بوده و كرونا به معناي تاجدار. اين خانواده عموما در دستگاه تنفسي حيوان و انسان لانه كرده و تكثير مي‌شود. اين ويروس (همانند تمامي ويروس‌ها)، قابليت جهش داشته و خود را با محيط اطراف تطبيق مي‌دهند. بعضي از جهش‌ها باعث كاهش قدرت و بعضي از جهش‌ها نيز باعث افزايش قدرت آن‌ها مي‌شود.

كرونا چگونه به وجود آمد؟

متخصصان بر اين باورند كه خفاش منشا پيدايش SARS-CoV-2 بوده است. اين عقيده زماني تقويت شد كه تحقيقات نشان داد، منشا پيدايش بعضي از بيماري‌هاي تنفسي مشابه، همانند مرس (كه در خاورميانه مشاهده گرديد) و سارس نيز همين خفاش بوده است. تا آنجاييكه تحقيقات اجازه داد، مشخص گرديد كه اولين بار، اين ويروس در قسمتي از ووهان (چين) مشاهده گرديد كه كه در آنجا، حيوانات بدون پختن و بصورت خام به مصرف مي‌رسيدند و اين حيوانات نيز از بازارهاي محلي، تهيه مي‌شدند. در بعضي از مغازه‌هاي اين شهر، حيوانات ممنوعه از جمله مار، خرس وحشي، راكون و به نقلي هم مورچه‌خوار فروخته مي‌شد.

در زمان شروع پاندمي كرونا در ووهان، فصل فروش خفاش به اتمام رسيده بود. به همين جهت نيز بعضي از محققان، ريشه‌ي اين ويروس را در حيوان ديگري به نام مورچه‌خوار دانسته‌اند. بعضي از مدل‌هاي كرونا كه برروي مورچه‌خوار اثر كرده و در بدن آن حيوان قابليت بقا و تكثير داشتند، تشابه زيادي به ويروس SARS-CoV-2 داشته و بنابراين، اين فرضيه نيز مورد تاييد بعضي از كارشناسان قرار گرفت. به هر حال، باورها بر اين است كه خوردن آن حيوان به صورت خام (چه خفاش و چه مورچه‌خوار)، باعث شد كه اولين ويروس SARS-CoV-2 وارد بدن انسان شده و زنجيره‌اي از اتفاقات را به دنبال داشته باشد.

اما آنچه كه بديهي است، اين است كه اين ويروس توانسته با جهش‌هاي متوالي و بعضا خطرناك، تبديل به بيماري مشتركي ميان انسان و حيوان گرديده و از بدن حيوانات به بدن انسان منتقل شود. بعد از تطبيق ساختار اين ويروس با بدن انسان (قابليت بقا و تكثير در بدن انسان) و همچنين بخاطر قدرت سرايت بالا، پاندمي كرونا در سرتاسر جهان، ايجاد شد.

جهش هاي شناخته شده ي كرونا كدام هستند؟

اولين ويروس از خانواده كرونا، در سال 1965 ميلادي شناسايي گرديد. كرون به معناي تاج بوده و از آنجايي كه اين خانواده‌ي ويروس شاخك‌هايي شبيه به تاج دارند، نام آن‌را كرونا و يا تاجدار ناميده‌اند. اولين ويروس شناسايي شده اين خانواده كه بر بدن انسان اثر داشت، اثر خطرناكي نداشته و فقط باعث ايجاد علائمي شبيه به سرماخوردگي مي‌شد. در آخر همان دهه‌ي ميلادي، محققان متوجه شدند كه علاوه بر آن ويروس (اولين ويروس كشف شده از اين خانواده)، چندين مدل ديگر نيز وجود داشته كه همگي ظاهري مشابه با يكديگر دارند و مي‌توانند هم در بدن حيوانات و هم در بدن انسان‌ها زنده بمانند.

تحقيقات امروزه نشان داده است (تا به امروز) كه هفت ويروس از خانواده‌ي كرونا و يا تاجداران، مي‌توانند بر روي انسان اثر بگذارند. از اين چند مدل، تا كنون سه مورد از آن‌ها در سطح كشور و يا كشورها پخش شده‌اند. در سال 2002 ميلادي، اولين مورد سارس در قسمت‌هاي جنوب چين مشاهده گرديد كه به سرعت در 28 كشور جهان، پخش شد. در مدتي كمتر از 2 سال، بيش از 8 هزار نفر به اين بيماري مبتلا شدند و از اين ميان، 774 نفر فوت كردند. اين مدل كرونا يا همان سارس، علائمي از جمله تب، سردرد، اختلال تنفسي و سرفه را به همراه داشت.

در سال 2012 ميلادي و در كشور عربستان، گونه‌ي جديد از اين ويروس مشاهده گرديد كه نام مرس MERS به آن اختصاص داده شد. اكثر كساني كه به اين بيماري مبتلا شدند، يا ساكن عربستان بودند و يا در آن زمان، سفري به اين كشور داشتند. اين بيماري، در مقايسه با بيماري سارس، قدرت سرايت كمتري داشت، اما مرگبارتر بود و باعث فوت 858 نفر گرديد. اين در حالي است كه تنها، نزديك به 2،500 نفر به اين بيماري مبتلا شده بودند. علائمي كه مرس در بيماران ايجاد مي‌كرد، مشابه بيماري سارس بود، اما در بعضي موارد با از كار انداختن كليه، صدمات جدي‌تري به بدن انسان مي‌رساند.

در سال 2019 ميلادي نيز آخرين عضو اين خانواده، يعني كوويد-19 شناسايي شد كه تا كنون، چندين و چند جهش داشته اكه تمامي مدل هاي آن توسط تست كرونا در منزل قابل شناسايي است.

علائم و نشانه هاي ابتلا به ويروس كرونا چيست؟

اگر علائم جدي و خطرناك بيماري كرونا در فرد بروز پيدا كند، توصيه مي‌شود هرچه سريعتر به پزشك مراجعه شود.

علائم متداول

 • تب
 • سرفه خشك
 • خستگي

علائم كمتر رايج

 • درد
 • گلودرد
 • اسهال
 • تورم
 • سردرد
 • از دست دادن قدرت بويايي و چشايي
 • تغيير رنگ پوست انگشتان

علائم جدي و خطرناك

 • سختي و تنگي تنفس
 • درد و فشار در ناحيه‌ي قفسه سينه
 • از دست دادن قدرت تكلم و راه رفتن

اگر علائم جدي و خطرناك بيماري كرونا در فرد بروز پيدا كند، توصيه مي‌شود هرچه سريعتر به پزشك مراجعه شده و يا براي تست كرونا در منزل اقدام شود.

تست كرونا چيست؟

چندين تست براي تشخيص كرونا وجود دارد. در دسته‌بندي كلي، اين تست‌ها را به تست‌هاي تشخيصي و تست‌هاي آنتي‌بادي. تست‌هاي تشخيصي براي تشخيص وجود ويروس فعال كوويد-19 انجام گرفته و با توجه به نتيجه‌ي آن، فرد بايد ساير اقدامات پيشگيرانه و يا درماني انجام دهد. تست‌هاي مولكولار و آنتي‌ژن از نوع تشخيصي بوده و وجود اين ويروس فعال در بدن را نشان مي‌دهد. نمونه‌گيري اين دو تست با استفاده از مخاط بيني، گلو و يا بزاق دهان استفاده مي‌شود.

هنگام مواجهه با هر بيماري، سيستم ايمني بدن واكنش نشان داده و موادي را توليد مي‌كند تا عامل نفوذي را از بين ببرد. اين ماده‌ي توليد شده يا همان آنتي بادي بعد از هر بيماري در بدن انسان توليد مي‌شود. در تست‌هاي آنتي بادي، حضور اين ماده در بدن بررسي مي‌شود. اين تست، بر خلاف تست‌هاي تشخيصي، براي شناسايي ويروس فعال در بدن، استفاده نمي‌شود. اين ماده، براي توليد و تكثير در بدن، نياز به زمان چند روزه (و حتي تا چند هفته) دارد و به همين جهت نمي‌توان از آن براي تشخيص ويروس فعال در بدن، استفاده شود.

تست كرونا در محل

آزمايش كرونا در منزل

همانطور كه بيان شد، تست كرونا در منزل در دو مدل آنتي بادي و تشخيصي انجام مي‌شود. تست‌هاي تشخيصي با استفاده از مخاط بيني انجام شده و تست آنتي‌بادي با استفاده از نمونه‌ي خون انجام مي‌شود. در ادامه، هر دو روش توضيح داده خواهد شد. پس از رزرو نوبت، متخصصان به همراه كيت‌هاي مورد نياز به محل شما مراجعه كرده و يك يا هر دو تست زير را انجام مي‌دهند.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع: تناسب اندام
[ ۱۹ تير ۱۴۰۰ ] [ ۰۱:۵۲:۳۶ ] [ sir saeed ]

كاهش وزن بدون رژيم

اولين قدم به سوي كاهش وزن بدون بازگشت

همه‌ي ما چندين بار مسير لاغري را دنبال كرديم و دست‌آوردهايي هم داشته‌ايم كه تا مدت‌ها به آن افتخار كنيم. اما واقعيت اين است كه مهمتر از لاغر كردن، حفظ كردن آن و يا همان كاهش وزن بدون بازگشت است. بنابراين، اولين قدم و مهمترين قدم در اين مسير، ثبات و پايبندي است. اگر واقعا هدفتان را دوست داريد و مطمئن هستيد كه رسيدن به وزن مطلوب باعث رضايت خاطر شما شده و علاوه بر آن، سلامتي را به شما هديه مي‌كند، پس نه تنها آن را دنبال كنيد، بلكه به آن پايبند باشيد. اگر به اين تصميم پايبند هستيد، ادامه‌ي متن را كه بر اساس مطالعات و پژوهش‌هاي جهاني بوده و صد درصد جواب داده است را مطالعه كنيد.

اصلاح تغذيه

طبيعتا، رعايت تغذيه يكي از بخش‌هاي مهم كاهش وزن بدون بازگشت است. هنگاميكه كه در خصوص رعايت تغذيه صحبت مي‌شود، اصلا و ابدا منظور نخوردن نيست! بلكه مهم مقدار و زمان مصرف مواد غذايي مختلف است. در رژيم‌هاي غذايي اصولي، هيچ چيز از برنامه‌ي غذايي فرد حذف نمي‌شود. چراكه اصولا بار رواني حذف يكي از خوراكي‌هاي محبوب، بسيار زياد بوده و باعث نااميدي و از بين رفتن پايبندي افراد به پروسه‌ي لاغري مي‌شود. كاهش وزن بدون رژيم قاعده و اصولي دارد.

اجتناب از رژيم هاي غذايي زودگر براي كاهش وزن بدون بازگشت

رژيم هاي غذايي عموما براي مدت زمان كوتاه يك ماهه و يا نهايتا سه ماهه در اختيار افراد قرار گرفته و اگرچه تاثير بسيار مناسبي بر لاغري افراد دارند، اما پس از يك يا دو دوره، اكثرا منجر به بازگشت وزن مي‌شوند. دليل آن كاملا مشخص است: اين رژيم‌ها براي لاغري در سريع‌ترين زمان ممكن ايجاد شده‌اند و به سرعت نيز كارآيي خود را از دست مي‌دهند. طبق تحقيقات بعمل آمده در سال 2016 ميلادي، تقريبا 30 درصد از افرادي كه رژيم غذايي داشتند، به وزن قبلي خود بازگشتند. در حقيقت، چيزي كه باعث كاهش وزن بدون بازگشت مي‌شود، رژيم غذايي نيست، بلكه اصلاح لايف استايل يا همان سبك زندگي است.

فقط بخاطر گرسنگي غذا بخوريد

شايد به نظر شما خنده‌دار باشد! اما واقعيت اين است كه اگر توجه كنيد، بسياري از مواقع صرفا از روي بيكاري يا بي حوصلگي، سراغ يخچال و يا تنقلات روي ميز مي‌رويم و چيزي براي خوردن پيدا مي‌كنيم. همين ريزه‌خواري‌ها نقش بسيار مهمي در افزايش وزن ما دارد. پس هربار كه به دنبال چيزي براي نوش جان كردن مي‌گرديد، از خودتان بپرسيد كه آيا واقعا گرسنه هستم؟! اين تمايل به خوردن، نوعي واكنش احساسي/عصبي بوده كه در مواقع بيكاري، سر رفتن حوصله، غم، استرس، ناراحتي و … به انسان دست مي‌دهد و بايد با آن مقابله كرد. هر وقت به دنبال چيزي بوديد و تمايلي به خوراكي‌هاي سالم همانند ميوه (مثلا هويج يا سيب) نداشتيد، احتمالا درحال پرخوري عصبي هستيد. پس دست نگهداريد!

برنامه ي غذا

برنامه‌ريزي براي همه‌ي كارها باعث بهتر انجام شدن آن‌ها مي‌شود. براي كاهش وزن بدون رژيم بهتر است هر روز، برنامه‌ي غذايي روز بعدي چيده شده و قبل از خوابيدن، دقيقا بدانيد فردا چه چيزي را در كجا ميل خواهيد كرد. اگر براي روز بعد خود برنامه نداشته باشيد، تا به خودتان بياييد، ساعت 3 بعد از ظهر بوده و ناچارا و از روي گرسنگي واقعي، غذاي ناسالمي را نوش جان خواهيد كرد. منظور از غذاي ناسالم، هر غذايي است كه طبق برنامه نبوده و برعكس روند لاغري شما باشد. پس خيلي طبيعي است كه اگر ندانيد فردا نهار چه چيزي بايد بخوريد، احتمال دارد كه به سرعت از اسنپ فود، غذا سفارش دهيد و يا به نزديكترين رستوران محل سر بزنيد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع: تناسب اندام
[ ۱۹ تير ۱۴۰۰ ] [ ۱۲:۳۶:۳۵ ] [ sir saeed ]

انتخاب بروكر

چطور ممكن است اولين قدم را اشتباه برداشت و باز هم به مقصد رسيد؟ اصلا چنين چيزي امكان پذير نيست. تا انسان بوده و هست، اولين انتخاب ما، سرنوشت كسب و كار يا حتي زندگيمان را مشخص ميكند. در بازار فاركس نيز داستان همين است. شما آموزش ها را ديده ايد، سرمايه اوليه لازم را داريد، سيگنال هاي معتبري به دستتان ميرسد كه كاملا قابل اعتماد است و ... خلاصه همه چيز آماده است براي پرش در درون استخر. اما تا به حال فكر كرده ايد كه بروكر چه نقش پررنگ و مهمي در فعاليت شما دارد؟! يا نه؟! فقط چون شنيده ايد كه فلان بروكر بونوس خوبي دارد، يا از متاتريدر 5 پشتيباني ميكند يا پشتيباني 24 ساعته فارسي زبان دارد، تصميم گرفته ايد در همان بروكر افتتاح حساب كنيد؟!


اگر اين كار را كرده ايد، برگرديد و جمله اول را مجددا بخوانيد. چطور ممكن است كه اولين قدم را اشتباه برداشت و باز هم به مقصد رسيد؟! كمي تامل كنيد، نفسي بكشيد و مجددا فرضيه و اساس انتخاب بروكر خود را مرور كنيد. با چه مبنا و منطقي تصميم به افتتاح حساب گرفته ايد؟ چون اسپرد كمي دارد؟ خب همه در حال رقابت بر سر كم كردن اسپردها هستند. چون كميسيون نميگرد؟! آيا اين كافي است؟! چون نرخ بهره نداشته و حساب كاملا اسلامي ارائه ميكند؟؟! همين؟!!؟


اين ها كافي نيستند. حتي اگر بهترين دوستتان به شما گفت كه من 15 سال است كه با اين بروكر كار ميكنم و كارشان حرف ندارد، باز هم اين كافي نيست. سرمايه ي شما، براي شماست. استراتژي شما، خاص شماست. ريسك پذيري شما هم خاص خودتان است. پس بروكرتان هم بايد خاص شما باشد نه فقط توصيه اي از دوست شما! اصلا به اين سوال پاسخ دهيد كه چند بروكر در ايران فعالند؟ چند بروكر علاوه بر ايران، در كشورهاي ديگر (مثلا امارات) فعالند؟ كدام بروكر، دفتر شيك و مجهزي در دل اروپا دارد؟! كدام بروكر در آمريكا هم فعاليت ميكند؟ ديديد! نميدانيد!


صرفا ميدانيد كه اين بروكر خوب است، چون ديگران توصيه كرده اند. چون اسپرد فيكس با 10 پيپ دارد. اما قدم اول را محكم برداريد. هر بروكري، سياست هاي خاص خود را داشته و نتيجتا هم خدماتي كه ميدهد، مناسب بعضي از تريدرها است (نه همه و خصوصا شما). با كسانيكه متخصص انتخاب بروكر هستند مشورت كنيد تا دقيقا بروكري را انتخاب كرده كه مناسب كار شما باشد. اگر از بورس ايران تجربه كسب كرديد و ميخواهيد وارد بازارهاي جهاني شويد، چرا سراغ سهام هاي معتبر و بين المللي همچون اپل، مايكروسافت، تسلا، گوگل و ... نرويد؟! اما كدام بروكر سبد سهام بزرگتري دارد؟


اگر به كريپتوعلاقه داريد، چرا سراغ بروكري با سبد متنوعتر نمي رويد؟! براي شما كافيست كه فقط پنج رمزارز شناخته شده را معامله كنيد؟! قطعا نه. دوست داريد كه تنوع سبد رمزارزهاي شما همانند بايننس، گسترده باشد. پس منتظر چه چيزي هستيد؟! با يك كارشناس خبره مشورت كنيد. كسي كه 15 سال در اين بازار فعاليت كرده و هيچ بروكري را به عنوان بهترين بروكر معرفي نميكند. بلكه بهترين بروكر را بر مبناي نياز شما، انتخاب ميكند. اگر ميخواهيد قدم اول را درست برداريد، پس در انتخاب بروكر شتابزده نباشيد! همين!


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع: فعاليت در فاركس
[ ۱۷ تير ۱۴۰۰ ] [ ۰۲:۳۸:۵۰ ] [ sir saeed ]

افزايش قد بعد از بلوغ
همه ميدانند كه بعد از بسته شدن صفحات رشد، امكان بلندتر شدن قد و قامت وجود ندارد. اما اين باور غلط است. صفحات رشد غضروف هايي هستند كه در دو سر استخوان هاي بلند همانند ران قرار گرفته و در سنين رشد با تبديل شدن به استخوان، قد و قامت را بلندتر ميكنند. دقيقا وقتي فرد بالغ ميشود، اين غضروف ها تقريبا تبديل به استخوان شده و ديگر نميتوانند قد را بلندتر كنند. اين باور درست است. اما فقط اين صفحات رشد نيستند كه باعث افزايش قد ميشوند. بلكه پارامترهاي مهم ديگري نيز در قد نهايي افراد تاثير گذارند. اجازه دهيد يك مثال ساده بزنيم:

گوژپشت نوتردام را در نظر بياوريد. به نظر شما قد اين موجود چقدر بود؟! حال اين گوژپشت را دوباره مجسم كنيد، اما بدون اين خميدگي. به نظر شما قدش چند سانتي متر افزايش پيدا كرده بود؟! دقيقا همين است. بنابراين افزايش قد بعد از بلوغ كاملا شدني است، اما نه از طريق صفحات رشد، بلكه با رعايت نكاتي كه عموما در فيزيوتراپي مطرح ميشود. اين بار به جاي اينكه به فكر استفاده از قرص يا جراحي باشيد، گوژپشت نوتردام را در نظر بياوريد و سعي كنيد تا خميدگي ناخواسته‌ي قامت خود را از بين ببريد. اينگونه حداقل 3 سانتي متر بلندتر خواهيد شد.

علاوه بر آن، حتما ميدانيد كه وقتي به رختخواب ميرويد و هنگاميكه بعد از خواب كافي از رختخواب بلند ميشويد، قد شما بين 3 تا 5 سانت اختلاف دارد. اما دليل آن چيست؟ دليل آن فشرده شدن فضاي بين مهره هاي كمر است. وقتي مد زيادي را سرپا مي ايستيد، اين فضا كمتر شده و در انتهاي شب، قد شما 5 سانت كوتاه تر ميشود. حال چگونه مانع از اين كار شد؟! با دنبال كردن اصول درست پياده روي، ايستادن، نشستن، غذا خوردن و ... اين ها همان مباحثي است كه مجددا در بحث فيزيوتراپي مطرح ميشود، اما اين بار براي افزايش قد شما كاربرد دارد.

ديديد؟ فقط و فقط با دو اقدام، ميتوانيد قد خود را تقريبا 8 سانتي متر بلندتر كنيد و حتما ميدانيد كه چه تفاوتي بين قد 150 سانتي متري با قد 158 سانتي متري وجود دارد! همين قدر ساده بود، اما بيشتر افراد به دنبال قرص، آمپول، جراحي و ... هستند. احتمالا افراد به دنبال بي دردسر ترين مسيرند، حتي اگر غلط ترين مسير باشد. اما افزايش قد بعد از بلوغ قطعا راحتتر از آني است كه فكرش را ميكنيد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع: تناسب اندام
[ ۱۶ تير ۱۴۰۰ ] [ ۰۲:۲۹:۳۰ ] [ sir saeed ]

واريز و برداشت بدون كميسيون

احتمالا روبوفاركس تنها بروكري است كه با ايران كار مي‌كند و از امكان برداشت لحظه‌اي وبماني برخوردار است. يعني به محض اينكه شما درخواست برداشت خود را ثبت كنيد پول به حسابتان واريز مي‌شويد. در برخي بروكرها برداشت تا چند روز زمان ‌مي‌برد.

سرور مجازي رايگان

يكي ديگر از مزايا روبوفاكرس سرور مجازي (VPS) رايگان است. اگر شما يك حساب معاملاتي با ۳۰۰ دلار داشته باشيد و هر ماه سه لات معامله كنيد ميتوانيد هميشه از يك سرور مجازي پرسرعت رايگان بهره ببريد و از هزينه‌هاي ماهانه سرور مجازي خلاص شويد.

بونوس هاي روبوفاركس

بونوس خوش آمدگويي

براي شروع معاملاتتان در روبوفاركس احتياج به سرمايه اوليه چنداني نداريد! چرا كه روبوفاركس يك بونوس خوش آمدگويي ۳۰ دلاري برايتان در نظر گرفته است. با ده دلار واريز ميتوانيد اين ۳۰ دلار را به عنوان اعتبار دريافت كنيد. معمولا بروكرها براي برداشت سود حاصل از بونوس شرايط سختي را در نظر ميگيرند كه موجب مي‌شود تريدرها از خير خيلي از بونوس‌ها بگذرند. اما روبوفاركس به طرز خوشحال‌كننده و عجيبي تقريبا هيچ شرطي براي برداشت سود حاصل از اين بونوس ندارد! ما هم اولش باور نمي‌كرديم! اما واقعا همينطور است. پس توصيه مي‌كنيم اين بونوس سي دلاري را از دست ندهيد!

روبوفاركس علاوه بر بونوس خوش‌آمدگويي ۳۰ دلاري دو نوع بونوس ديگر هم ارائه مي‌دهد.

بونوس 120 درصد Classic

با بونوس كلاسيك روبوفاركس شما مي‌توانيد تا ۱۲۰ درصد، واريز اوليه خود را افزايش دهيد. يعني اگر ۱۰۰ دلار واريز كنيد در حساب متاتريدر ۱۲۰ دلار به آن اضافه خواهد شد. در نتيجه مي‌توانيد فرض كنيد كه شما ۲۲۰ دلار (۱۰۰ دلار دپازيت + ۱۲۰ دلار كرديت) داريد كه مي‌توانيد از آن براي افزايش حجم معاملاتتان استفاده كنيد. توجه داشته باشيد كه اين بونوس غير قابل ضرر است. يعني در مثال قبل وقتي اكوئيتي حساب شما به ۱۲۰ دلار رسيد به طور خودكار معاملات شما بسته خواهد شد و بونوس از حسابتان حذف مي‌شود!

اما توجه داشته باشيد كه فايده اين بونوس اين است كه شما مي‌توانيد سطح كال مارجين و استاپ اوت شدن خود را به صفر برسانيد! اين بونوس قابل برداشت هم هست. به شرطي به اندازه (بونوس/۲) لات معامله كنيد! به عنوان مثال اگر ۱۲۰ دلار بونوس دريافت كرده‌ايد مي‌توانيد با ۶۰ لات معامله اين ۱۲۰ دلار را برداشت كنيد.قوانين بونوس رايگان به همراه جزئيات آن در مقاله‌ي ديگري از ايران بروكر براي شما آماده شده است.

بونوس ۶۰ درصد Profit Share

با اين بونوس مي‌توانيد تا ۶۰ درصد واريز اوليه خود را افزايش دهيد. تفاوت و مزيت آن نسبت به بونوس قبلي اين است كه اين بونوس قابل ضرر است. يعني اگر براي مثال ۱۰۰۰ دلار واريز كنيد، موجودي شما ۱۶۰۰ دلار خواهد بود و بعد از رسيدن اكوئيتي به ۶۰۰ معاملات ما بسته نخواهد شد. در اين بونوس بروكر در سودي كه شما مي‌كنيد شريك خواهد بود. به عنوان مثال اگر شما ۱۰۰۰ دلار واريز كنيد و ۵۰ درصد (۵۰۰ دلار) بونوس دريافت كنيد در مجموع ۱۵۰۰ دلار موجودي خواهيد داشت كه دو سوم آن اصل پولتان و يك سوم آن بونوس بروكر است. حال براي مثال اگر ۳۰۰ دلار سود كنيد و موجودي خود را به ۱۸۰۰ دلار برسانيد، دو سوم آن سود (۲۰۰ دلار) از آن شماست و ۱۰۰ دلار به بروكر خواهد رسيد. قوانين و جزئيات كامل اين بونوس روبوفاركس را بهتر بدانيد

جمع بندي و ارزيابي نهايي روبوفاركس - 2021 ميلادي

بروكر روبوفاركس يكي از باسابقه‌ترين و معتبرترين بروكرهايي است كه با ايران كار مي‌كند. روبوفاركس به اندازه كافي امن است و شما مي‌توانيد به راحتي از طريق لينك زير حساب معاملاتي خود را در روبوفاركس افتتاح نماييد و معاملات خود را آغاز كنيد. ما به طور كاملا رايگان و اصولي فاركس را از صفر آموزش مي‌دهيم. پيشنهاد ميكنيم در ابتداي كار از ۳۰ دلار بونوس خوش‌آمدگويي روبوفاركس بهره ببريد و همزمان آموزش‌هاي ما را نيز دنبال نماييد. وقتي به اندازه كافي تجربه كسب كرديد سرمايه خود را وارد بازار كنيد.

ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع: فعاليت در فاركس
[ ۱۴ تير ۱۴۰۰ ] [ ۱۰:۵۰:۳۴ ] [ sir saeed ]
[ ۱ ][ ۲ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

پنل کاربري
نام کاربري :
پسورد :
نظرسنجی
[#VoteTitle#]
[#VTITLE#]
     نتیجه

لينک هاي تبادلي
تبادل لينک اتوماتيک
لينک :
خبرنامه
عضويت لغو عضويت
امکانات وب

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد   / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید گوشی شیائومی / بروز کالا / قیمت یاب / قیمت تلویزیون / قیمت گوشی آیفون  / چگونه جذب خود کنیم  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  / چت روم / خدمات گرافیک آریا گستر