seoland
I'm here to boost your website
نويسندگان
لينک دوستان
لينكي ثبت نشده است
عضويت
نام کاربري :
پسورد :
تکرار پسورد:
ايميل :
نام اصلي :
آمار
امروز : ---
ديروز : ---
افراد آنلاين : ---
همه : ---

بهتر است همه چيز را در همان مراحل اول كار درست انجام داد. گاهي ممكن است همه كار را انجام دهيد و بعدا فقط و فقط بخاطر يك مشكل كوچك، مجبور شويد كل كار را مجددا از اول شروع كنيد. امروزه تمامي وبسايت هاي فروشگاهي از يك پنل پيامكي استفاده ميكنند تا ارتباط بهتري با مشتريان خود داشته باشند. به محض ثبت خريد، تمامي مراحل ارسال كالا گام به گام به مشتري اطلاع داده ميشود. اين كار باعث بهبود اعتماد مشتري به كسب و كار شده و علاوه بر آن، رضايت مشتري و نهايتا فروش محصولات افزايش خواهد يافت. در انتخاب پنل پيامكي آنچه كه مهم است، خدمات ارائه شده، قيمت و همچنين سرعت ارسال پيامك ها است.

بهترين پنل پيامكي

براي كسب و كار خودمان، بيش از ده پنل پيامكي را بررسي كرديم تا بتوانيم بهترين آنها را انتخاب كنيم. بنابراين، تصميم گرفتم نتيجه ي ساعت ها تحقيق و بررسي را به صورت يك مقاله ي جامع در اختيار شما قرار دهم، تا شما هم بتوانيد به راحتي، پنل پيامكي مورد نظر خودتان را انتخاب كنيد. تفاوت پنل هاي پيامكي زمين تا آسمان نيست، اما همين تفاوت هاي كوچك ميتواند دغدغه هاي كوچكي را به صورت روزمره براي كسب و كار شما ايجاد كند كه قطعا مايل نيستيد كاري به سادگي ارسال يك پيامك، باعث بروز مشكلات جانبي شود. در كل ميتوانم به شما بگويم كه در ايران، تقريبا 5 وبسايت اصلي پنل پيامكي وجود داشته و باقي آنها، در حقيقت زيرمجموعه ي پنل هاي اصلي هستند.

بعضي از پنل هاي پيامكي كاملا تازه تاسيس بوده كه احتمال دارد نتوانند رضايت شما را جلب كرده و خصوصا در قسمت پشتيباني، دچار مشكل شويد. براي اينكه از شر اين دردسرهاي ناخواسته خلاص شويد، مقاله ي انتخاب بهترين پنل پيامكي را مطالعه كنيد تا هم پنل هاي اصلي را بشناسيد و هم در يك نگاه سريع و راحت، خدمات، قيمت و همچنين سرعت ارسال پيامك ها را با يكديگر مقايسه كنيد. براي اين كار، مقاله ي انتخاب بهترين پنل پيامكي را مطالعه كنيد (بر روي لينك كليك كنيد). اين مقاله در وبسايت بهترين هست در اختيار شما قرار داده شده است.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع: خدمات طراحي وبسايت
[ ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ] [ ۰۱:۲۳:۲۱ ] [ sir saeed ]

ايمپلنت يا همان كاشت دندان، يكي از روش هاي مدرن درماني در دندانپزشكي است كه بسياري از افراد هنوز از آن ميترسند. شايد كساني را ديده باشيد كه پس از ايمپلنت، دچار تورم صورت شده، درد داشتند و يا حتي بعد از اتمام تمامي اين مراحل، دندان ايمپلنت شده، از جايش درآمده باشد. همه ي اين اتفاقات زماني مي افتد كه متخصص دندانپزشكي، دقت و تجربه كافي را براي انجام ايمپلنت نداشته باشد. در مركز دندانپزشكي درفام، دكتر گرجي با بيش از 15 سال سابقه ي كار، هر واحد ايمپلنت را در مدت زماني كمتر از 20 دقيقه انجام ميدهند. اين در حالي است كه احتمالا ساير همكاران، حتي براي پر كردن ساده ي يك دندان نيز به زماني معادل همين مقدار نياز دارند.

رمز موفقيت ايمپلنت در درفام چيست؟

در مركز دندانپزشكي درفام، از متريال مرغوب دندانپزشكي استفاده شده و تنها ايمپلنت هايي در دهان مراجع كاشته ميشود كه كيفيت آنها اثبات شده باشد. علاوه بر آن، دكترهاي مركز دندانپزشكي درفام ميتوانند چشم بسته هم كار خود را به درستي انجام دهند. تجربه اي كه در مدت اين 15 سال ايجاد شده، به دكتر كمك ميكند تا با يك نگاه سريع، تمام مشكلات دندان را متوجه شده و فرآيند درمان را با سرعت هرچه بيشتري انجام دهند. اين سرعت عمل در كنار كيفيت مثال زدني، باعث شده كه بيمار فشار كمتري را تحمل كند (چه فشار فيزيكي بر روي فك و چه فشار رواني) و نتيجه ي كار بهتر باشد.

هر چقدر كه ميزان تحريك شدن فك و لثه كمتر باشد، كيفيت ايمپلنت انجام شده بيشتر است. بنابراين، هنگاميكه در مركز دندانپزشكي درفام ايمپلنت را در كمتر از 20 دقيقه و بدون درد و خون ريزي انجام ميدهيد، هرگز ورم كردن صورت و دردهاي شديد پس از انجام درمان (عصب كشي، ايمپلنت، ترميم و ...) را تجربه نخواهيد كرد. ميتوانيد به قسمت نظرات مشتريان مركز مراجعه كنيد و تجربيات ديگران را از فرآيندهاي مختلف درماني، مرور كنيد.

براي مطالعه بيشتر در خصوص ايمپلنت اين مقاله را بخوانيد. همچنين براي آشنايي با مركز دندانپزشكي درفام تهران، برروي اين لينك كليك كنيد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع: تناسب اندام
[ ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ] [ ۱۲:۳۷:۰۶ ] [ sir saeed ]

 ERCP چيست

كلانژيوپانكراتوگرافي رتروگريد آندوسكوپيك روشي است كه جهت رويت ساختمان هاي صفراوي و پانكراس از طريق آندوسكوپي انجام مي شود و در تشخيص بسياري از بيماري هاي  كبد ، پانكراس ، مجاري صفراوي و كيسه صفرا از آن استفاده مي شود. جهت ERCP از يك لوله انعطاف پذير بلند( آندوسكوپ ) كه  ضخامت آن كمي باريك تر از يك انگشت مي باشد استفاده مي شود.آندوسكوپ را  از دهان  عبور داده و از پشت گلو وارد قسمت ابتدايي روده ( دئودنوم ) مينمايند . سپس يك لوله پلاستيكي كوچك از طريق آندوسكوپ عبور داده مي شود و وارد مجراي صفراوي يا مجراي پانكراس مي گردد.ماده حاجب از طريق اين لوله تزريق و عكس هاي راديولوژي براي بررسي مجاري صفراوي و پانكراس تهيه مي شود. اين روش ممكن است بيش از يك ساعت به طول انجامد. براي فهم بهتر ercp چيست اين مقاله را بخوانيد.

مراقبت هاي قبل از ERCP

 • لازم است شب قبل شام سبك بخوريد وسپس از 8 ساعت قبل از پروسجر از خوردن و آشاميدن خودداري كنيد.
 • مصرف هر گونه دارو ( به خصوص داروهاي ضد انعقاد  و اسپرين و نيز كورتون ها  ) ، داشتن سابقه جراحي ويا مشكلات مربوط به بيهوشي و نيز حاملگي را به پزشك يا پرستار اطلاع دهيد.
 • سابقه هر نوع حساسيت و آلرژي خصوصا به مواد حاجب يددار را به پزشك يا پرستار اطلاع دهيد.
 • در صورتي كه طي يك هفته قبل  عكسبرداريهايي به دنبال مصرف باريم داشته ايد اطلاع دهيد .
 • در افراد بالاي  چهل سال نوار قلب انجام مي شود .
 • در مواردي كه سابقه ناراحتي ريوي وجود داشته باشد ، انجام آزمايش خون و اسپيرومتري ( تست عملكرد ريه ) ضروري است .
 • بررسي از نظر اختلالات انعقادي (آزمايشات خون )  انجام مي شود تا در صورت لزوم اختلالات اصلاح شود .
 • از دست چپ بيمار خط وريدي باز و مناسب  جهت تزريق داروهاي لازم حين ERCPگرفته مي شود .
 • شب قبل بايد بيمار به ميزان 15 قطره از قطره دايميتيكون مصرف نمايد.

مراقبت هاي قبل از ERCP

 • براي آرام شدن يا خوابيدن بيمار داروهايي داخل رگ وي تزريق مي شود.
 • از اسپري هاي بي حس كننده  براي عبور آندوسكوپ ، داخل گلو استفاده مي شود.
 • بيمار بر روي پهلوي چپ خوابانده مي شود . ولي تغيير مكرر وضعيت براي عبور آندوسكوپ لازم است.زمان تهيه عكس لازم است بر روي معده بخوابد.
 • ممكن است  بيمار زمان تزريق ماده حاجب كمي احساس ناراحتي داشته باشد.

براي فهم بهتر ercp چيست اين مقاله را بخوانيد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع: تناسب اندام
[ ۱۹ مرداد ۱۴۰۰ ] [ ۱۲:۰۰:۴۱ ] [ sir saeed ]

مراحل ايمپلنت در سرتاسر دنيا پيرو يك اصول كلي است. در اولين مرحله، فرد بايد به همراه عكس‌هاي OPG و CBCT به دندانپزشك متخصص مراجعه نمايد. دندانپزشك پس از بررسي شرايط دندان و عكس‌ها، روند كلي درمان را مشخص مي‌كند. در صورتي كه دندان پوسيده هنوز كشيده نشده باشد، در اولين مرحله بايد آن را كشيد. پس از آن بايد صبر كرد تا حفره‌ي ايجاد شده ترميم گردد (عموما يك الي دو هفته). اين فاصله‌ي زماني علاوه بر كمك به ترميم لثه، باعث عدم ايجاد عفونت در ناحيه نيز مي‌شود (با مصرف آنتي بيوتيك). در جلسه‌ي بعدي، دندانپزشك با بررسي استخوان فك، بهترين محل قرار دادن پايه‌ي ايمپلنت را مشخص كرده و اصطلاحا پايه در آن ناحيه كاشته مي‌شود. انتخاب محل پايه، بستگي به قطر استخوان فك و استحكام استخواني فرد دارد.

به صورت معمول، اين مرحله تقريبا 1 ساعت (براي هر دندان) طول كشيده كه باعث خستگي و ترس افراد مي‌شود. در باور عموم، اين مرحله بسيار دردناك و ترسناك است، اما تجربه‌ي دكتر محمد مهدي گرجي باعث مي‌شود كه يكبار براي هميشه، ترس شما از ايمپلنت از بين برود. دكتر گرجي، اين مرحله از كاشت دندان را به واسطه‌ي تجربه‌ي خود، كمتر از 20 دقيقه انجام داده و تا چشم به هم بگذاريد، پايه‌ي شما آماده است. پس از كاشته شدن پايه، بايد يك الي دو ماه صبر نمود تا پايه به خوبي به استخوان فك متصل شود. اين اتصال كامل و صحيح باعث ماندگاري و طول عمر بالاي ايمپلنت شما خواهد شد.

در مرحله‌ي بعد، نوبت به قراردادن آباتمنت مي‌رسد. اين مرحله نسبتا ساده بوده و مي‌توانيد با آرامش خيال به مطب يا دندانپزشكي مراجعه كنيد. آباتمنت به صورت پيچي درون پايه فرو رفته و شما هيچگونه احساس درد يا ناراحتي‌اي نخواهيد داشت. در مرحله‌ي بعد نيز روكش دندان شما ساخته شده و بر روي آباتمنت مي‌نشيند. كل پروسه‌ي ايمپلنت به زماني بين 2 الي 4 ماه نياز داشته و پس از براي يك عمر مي‌توانيد با خيال راحت، از غذا خوردن خود لذت ببريد.

نكته: در بعضي موارد، استحكام استخوان فرد كم بوده و يا ضخامت كافي را ندارد. در اين موارد، دندانپزشك با استفاده از پودر استخوان، ابتدا استحكام و ضخامت آن را بهبود بخشيده و سپس پايه را درون فك قرار خواهد گرفت. براي جوش خوردن پودر استخوان به استخوان فك، بايد بيين 2 الي 4 هفته منتظر ماند.

قيمت ايمپلنت - كاشت دندان ارزان

قيمت ايمپلنت شامل دو قسمت اصلي است. اول، مواد و ابزار استفاده شده و دوم هم تعرفه كه بر مبناي تجربه و تخصص دندانپزشك مشخص مي‌شود. اگرچه جنس ايمپلنت‌ها از فلز تيتانيوم است، اما اينكه پايه و آباتمنت ساخت كدام كشور و كدام شركت باشد، نقش مهمي در قيمت آن دارد. كيفيت تاج ساخته شده توسط لابراتوار نيز يكي از عوامل اثرگذار در قيمت نهايي است. نهايتا نيز تعرفه‌ي خدمت دندانپزشك است. بنابراين، مشخص است كه قيمت ارزان ايمپلنت به چه معنا است!

قيمت ايمپلنت يك دندان

مركز دندانپزشكي درفام به صورت معمول از ايمپلنت‌هاي با كيفيت كره‌اي به نام‌هاي ديو (Dio) و ايمپلنتيوم (Implantum) استفاده مي‌كند. يك دهه تجربه كاشت دندان به ما نشان داده كه هر دو برند، عملكرد بسيار خوبي دارند. قيمت ايمپلنت يك دندان بين 4 الي 5.5 ميليون تومان خواهد بود. با اين حال، در صورتي كه فرد تمايل به استفاده از برندهاي خاص (عموما سوئيسي – اس آي سي SIC) داشته باشد، امكان انجام آن وجود داشته و صرفا مابه التفاوت قيمت ايمپلنت دريافت شده و هيچ هزينه‌ي اضافي دريافت نخواهد شد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع: تناسب اندام
[ ۱۷ مرداد ۱۴۰۰ ] [ ۱۱:۵۲:۰۵ ] [ sir saeed ]

بيشتر بخوابيد، به موقع بخوابيد!

شايد باورتان نشود كه ميزان و كيفيت خواب تا چه اندازه بر روي بدن اثرگذار است. پژوهش‌هاي متعددي انجام گرفته تا فقط همين يك نكته را به همگان اثبات كند كه مدت و كيفيت خواب، يكي از روش‌هاي لاغري سريع بدون رژيم است. حداقل 7 ساعت در طول شبانه روز بخوابيد و سعي كنيد كه ساعت خواب شما، بين 10 شب الي 6 صبح باشد. هرچقدر ميزان كم خوابي و بد خوابي بيشتر باشد، مغز انسان فرمان‌هاي بيشتري در خصوص نياز به كالري صادر مي‌كند!

بيدار ماندن (خصوصا پس از نيمه شب)، باعث احساس نياز به غذا خوردن شده و مي‌تواند باعث افزايش 6 درصدي انرژي (كالري) دريافتي در بدن شود. بنابراين، هنگاميكه فرد بيدار بماند، خواه ناخواه به سراغ يخچال رفته و چيزي براي خوردن پيدا مي‌كند.

لاغري سريع بدون رژيم و اصول غذا خوردن

معده‌ي انسان خاصيت كشساني دارد، بنابراين هر چقدر غذاي بيشتري وارد آن شود، كشيده‌تر شده و باز هم جاي بيشتري باز خواهد شد (البته نه تا ابد!). از طرف ديگر، پيام‌هاي مبني بر پر شدن معده و سيري نيز با تاخير (تقريبا 5 دقيقه‌اي) به مغز صادر مي‌شوند. تركيب اين دو ويژگي انساني باعث مي‌شود كه اكثر ما، عموما بيشتر از نياز واقعي و حتي بيشتر از ظرفيت بدنمان، غذا دريافت كنيم.

اين اتفاق روزانه حداقل 2 بار (نهار و شام) تكرار شده و ما هر بار، غذاي بيشتري را وارد معده كرده و باعث كشيدگي بيشتر آن خواهيم شد. لاغري سريع بدون رژيم اينبار بسيار آسان به ما كمك مي‌كند. كافي است كه مدت زمان غذا خوردن خود را افزايش دهيد. بجاي اينكه با سرعت بسيار زياد (عموما همه‌ي ما بجاي جويدن غذا، آن را مي‌بلعيم)، با آرامش كامل و در مدت زماني معادل تقريبا يك ربع، غذا را ميل كنيد. به همين سادگي! با اين روش نسبتا ساده، پيش از كش آمدن معده، فرمان سيري به مغز ارسال شده و پرخوري هرگز اتفاق نخواهد افتاد.

بيشتر غذا بخوريد اما بهتر غذا بخوريد

احتمالا همه‌ي انسان‌ها مي‌دانند كه تعدد وعده‌هاي غذايي، باعث سلامت دستگاه گوارش بدن شده و جلوي افزايش وزن را نيز مي‌گيرد. به همين دليل است كه متخصصان تغذيه توصيه مي‌كنند در طول روز، حداقل پنج وعده‌ي غذايي داشته باشيد. اين يعني، علاوه بر سه وعده‌ي اصلي (صبحانه، نهار و شام) از ميان‌وعده‌ي صبح و عصر نيز استفاده كنيد. اما حواستان باشد كه ميزان مصرف كربوهيدرات، لبنيات و شكر را كنترل كنيد.

اگر در دو وعده از روز، از غذاهاي فيبردار استفاده كنيد (ميوه و سبزيجات) و يا غذاهاي پخته شده (به جاي سرخ شده) ميل كنيد، ميزان دريافت كالري بدن كاهش يافته و به سرعت در مسير لاغري سريع بدون رژيم قدم برخواهيد داشت. بنابراين، شما غذاي بيشتري ميل مي‌كنيد، تنوع غذايي خود را بالا مي‌بريد، اما وزنتان را كاهش مي‌دهيد. اين همان قدرت جادويي مغز است!


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع: تناسب اندام
[ ۱۶ مرداد ۱۴۰۰ ] [ ۰۹:۴۶:۵۸ ] [ sir saeed ]

ونير كامپوزيت چيست؟

ونير كامپوزيت نوعي رزين دندانپزشكي است كه حالت خميري دارد. دندانپزشك اين خمير را بر روي دندان يا دندان‌ها قرارداده و با ظرافت و دقت به آن شكل مي‌دهد. پس از رسيدن به شكل ظاهري مد نظر، دندانپزشك آن را با استفاده دستگاه مخصوص (نور مخصوص)، خشك كرده و به آن قوام مي‌دهد. اين نوع رزين، از مدرن‌ترين مواد به كار رفته در دندانپزشكي بوده تا از نظر خواص ظاهري و فيزيكي، بيشترين تشابه را به خود دندان داشته باشد. اين رزين دندان پزشكي در طيف گسترده‌اي از رنگ‌ها (اصطلاحا شيد رنگي) وجود داشته كه متخصص دندانپزشكي با توجه به سن، فرم چهره، رنگ پوست و در كل آناتومي صورت، رنگ مناسب را پيشنهاد مي‌كند. البته انتخاب رنگ بر عهده‌ي فرد بوده كه عموما سفيد درخشان را (همانند بازيگران هاليوودي)، انتخاب مي‌كنند. شايان ذكر است كه نوع رنگ هيچ تاثيري بر عملكرد صحيح ونير كامپوزيت نداشته و تنها يك ويژگي ظاهري است.

كامپوزيت دندان براي چه كساني مناسب است؟

اين مدل از زيباسازي دندان، مناسب دندان‌هايي است كه دچار آسيب ديدگي اندك شده و يا رنگ دندان‌ها به مرور زمان زرد شده باشد. در اين مدل زيباسازي، دندان تراش نخورده و تنها لايه‌اي از جنس ونير كامپوزيت و با استفاده از چسب‌هاي مستحكم، بر روي دندان قرار مي‌گيرد. بنابراين، فرد دندان خود را از دست نداده، بلكه نماي دندان و لبخند خود را بسيار زيباتر كرده است. رعايت كردن بهداشت دهان و دندان پس از انجام اين روش، بسيار مهم است. از آنجاييكه در اين روش، يك لايه‌ي جديد بر روي دندان فرد چسبانده مي‌شود، رعايت بهداشت براي جلوگيري از هرگونه عفونت و پوسيدگي بسيار مهم است. در صورت سهل انگاري، امكان بروز عفونت در ناحيه‌ي بين روكش و لثه وجود دارد. توصيه مي‌شود كه همه‌ي افراد در طول سال، حداقل يكبار براي بررسي وضعيت دندان و اطمينان از سلامت آن، به دندانپزشك مراجعه نمايند.

از آنجاييكه دندان تراشيده نمي‌شود، فرد همواره مي‌تواند در صورت نياز (براي مثال: معرفي شدن روش جديد زيبايي)، اين روكش را بكند. مزيت اصلي اين روش نيز در سالم ماندن دندان در اين متد است. اما بايد دقت داشت كه طرح درمان بايد تحت نظر دندانپزشك متخصص تعيين شود. عموما هنگاميكه دندان‌هاي فرد سالم بوده و تعداد دندان‌هاي ترميم شده يا عصب كشي شده كم باشد، اين روش درماني/زيبايي توصيه مي‌شود. در غير اين صورت، روش‌هاي جايگزين همانند لمينيت سراميكي، روكش زيركونيا و IPS در طرح درمان قرار خواهند گرفت.

ونير دندان چقدر طول مي كشد؟

با توجه به ميزان صدمه ديدن دندان، انجام ونير كامپوزيت بين 30 دقيقه الي 40 دقيقه به ازاي هر دندان، به طول مي‌انجامد. به دليل ماهيت زيبايي/درماني اين روش، متخصص با نهايت دقت و ظرافت كار را انجام داده و به همين جهت مدت زمان آن، نسبتا طولاني است. براي جذابيت بيشتر خط لبخند، عموما ونير كامپوزيت بر روي 6 الي 10 دندان در هر فك انجام مي‌شود (به صورت قرينه در سمت راست و چپ صورت). بنابراين، دندان‌هايي كه هنگام لبخند زدن نمايان مي‌شوند، كاملا همسان و زيبا بوده و به همين دليل است كه اين روش زيبايي چهره و خصوصا لبخند افراد را چندين برابر مي‌كند.

عموما اصلاح هر فك (6 الي 10 دندان) در يك جلسه‌ي مجزا انجام گرفته تا خستگي (چه فرد و چه متخصص) باعث افت كيفيت نهايي نشود. اما در صورتيكه فرد تمايل داشته باشد كه زيباسازي در يك جلسه انجام شود و اگر توان باز نگهداشتن دهان را براي چندين ساعت داشته باشد، متخصص مي‌تواند هر دو فك را در يك جلسه انجام دهد. با اين حال، تمامي متخصصان توصيه مي‌كنند كه در هر جلسه، تنها يك فك (بالا يا پايين) اصلاح شود.

كامپوزيت ونيز يك دندان يا يك فك؟

انجام ونير كامپوزيت محدوديت نداشته و مي‌توان براي يك يا چند دندان و حتي يك فك كامل انجام شود. از آنجاييكه اين روش جزو خدمات زيبايي بوده و عموما براي زيباسازي لبخند از آن استفاده مي‌شود، توصيه مي‌شود كه براي دندان‌هاي جلويي (كه در لبخند قابل مشاهده هستند)، انجام گيرد. با اين حال، در صورتيكه فرد به علت شكستگي گوشه دندان (لب پر شدن)، تمايل به ونير كامپوزيت يك دندان داشته باشد، دندانپزشك مي‌تواند تنها همان دندان را با استفاده از رنگي مشابه به ساير دندان‌ها، اصلاح نمايد.

قيمت ونير كامپوزيت چقدر است؟

قيمت ونير كامپوزيت به ازاي هر دندان بيان شده و طبيعتا با افزايش تعداد دندان، قيمت كلي كمتر خواهد شد. همانند تمامي خدمات ديگر دندانپزشكي، قيمت نهايي اين روش نيز بستگي به دو عامل تجربه‌ي متخصص و كيفيت متريال مصرفي دارد. اما به صورت عمومي، قيمت هر واحد ونير كامپوزيت بين 700 هزار تا 1 ميليون تومان خواهد بود. متريال رايج استفاده شده براي انجام ونير كامپوزيت، عموما ژاپني، آلماني و يا آمريكايي هستند. شايان ذكر است كه بخاطر ماهيت زيبايي اين روش، عموما دندان‌ها به صورت زوج (يكي از چپ و يكي از راست)، مورد اصلاح قرار مي‌گيرند.

به دليل فرم صورت و آناتومي چهره‌ي اكثر ايرانيان، عموما به هنگام لبخند زدن فقط دندان‌هاي بالا مشخص مي‌شوند. بنابراين، بعضي از افراد تنها به اصلاح فك بالا بسنده مي‌كنند. اما متخصصان زيبايي توصيه مي‌كنند كه هر دو فك مورد اصلاح قرار گيرند.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع: تناسب اندام
[ ۶ مرداد ۱۴۰۰ ] [ ۱۰:۴۲:۳۲ ] [ sir saeed ]

بروكر آلپاري

بروكر آلپاري آنچنان اعتباري در سرتاسر جهان دارد كه بيش از دو ميليون تريدر را مجاب كرده تا از خدمات آن استفاده كنند. اين بروكر چندين و چند رگولاتوري معتبر داشته و علاوه بر آن در ايران با تكيه بر رگولاتوري آفشور فعاليت مي‌كند. از آنجاييكه بازار فاركس مستقيما با پول و سرمايه افراد سر وكار دارد، جلب اعتماد مخاطبان بسيار سخت بوده و مهمتر از آن، حفظ اين اعتماد است. بروكر آلپاري با نزديك به دو دهه فعاليت مستمر در بازارهاي جهاني، يكي از خوش اعتبار ترين بروكرهاي حال حاضر دنيا است.

علاوه بر اين جلب اعتماد مستمر، مزايايي كه بروكر آلپاري به كاربران خود ميدهد، تقريبا بي نظير است. تنها بروكري بر اساس خواسته‌هاي كاربران خود، شش حساب مجزا براي خريد و فروش ارائه كرده است، همين بروكر بوده و شارژ اوليه ي حساب براي شروع فعاليت را نيز بسيار پايين نگهداشته است. اين بروكر، وبينار و سمينار و آموزش هاي مستمري را براي بالا بردن دانش تريدرها ارائه كرده است. اين همه ي ماجرا نيست!

بروكر آلپاري در هر هفته و هر ماه، مسابقات هيجان انگيزي را نيز براي تريدرها اجرا ميكند. علم سرمايه گذاري بسيار خشك و پر استرس است، بنابراين برگذاري چنين مسابقات و فعاليت هاي نسبتا تفريحي، به آرامش اعصاب تريدرها كمك كرده و نتيجتا باعث افزايش بهره وري آن ها خواهد شد. همه چيز در اين بروكري بهينه است. اسپرد، مارجين، لوريج و ... همگي در اين بروكر بر اساس تجربه ي دو دهه ي گذشته تعيين شده تا بيشترين رضايت را در ميان كاربران ايجاد نمايد.

پس اگر قصد داريد كه وارد بازار فاركس شده و با خيال راحت به خدمات بروكري تكيه كنيد، توصيه ميشود كه حتما بروكر آلپاري را براي كار خود انتخاب كنيد تا تمركز شما صرفا بر روي كسب سود بيشتر از هر معامله باشد. بعضي از بروكرها به جاي تسهيل معاملات، فرآيند تريد كردن را نه تنها پيچيده تر كرده، بلكه استرس از دست دادن پول را نيز به تريدر القا ميكنند. اما بروكر آلپاري كاملا متفاوت بوده و همواره تلاش ميكند تا رضايت مخاطبان را به حداكثر برساند.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع: فعاليت در فاركس
[ ۶ مرداد ۱۴۰۰ ] [ ۱۲:۵۱:۱۱ ] [ sir saeed ]

بروكرهاي كلاهبردار فاركس

كلمات زيادي هستند كه در گوگل جستجوي زيادي بر روي آنها صورت گرفته است. چرا كه يقينا افراد زيادي هستند كه براي كسب اطلاعات در خصوص كلمه اي كه جستجو ميكنند. از گوگل بعنوان يك مرجع استفاده ميكنند ما آناليز خودمان را بر روي معروفترين بروكر ها در ميان ايرانيان قرار ميدهيم. كلماتي مانند:

كلاهبرداري بروكر آلپاري يا كلاهبرداري آلپاري

كلاهبرداري بروكر هاتفاركس يا كلاهبرداري هاتفاركس

كلاهبرداري بروكر فيبوگروپ يا كلاهبرداري فيبوگروپ

كلاهبرداري بروكر هاتفاركس يا كلاهبرداري هاتفاركس

كلاهبرداري بروكر روبو فاركس يا كلاهبرداري روبوفاركس

كلاهبرداري بروكر لايت فاركس يا كلاهبرداري لايت فاركس

كلاهبرداري بروكر fbs  يا كلاهبرداري fbs

كلاهبرداري بروكر آماركتس يا كلاهبرداري آماركتس

كلاهبرداري بروكر HYCM يا كلاهبرداري HYCM

كلاهبرداري بروكر ORBEX يا كلاهبرداري ORBEX

يقينا كلمات زياد ديگري كه شامل  كلاهبرداي بروكر فاركس باشند در گوگل جستجو شده اند. اما ما به بررسي بروكرهايي ميپردازيم كه مخاطبين بيشتري تمايل داشته اند تا بدانند كه آيا آن بروكرها كلاهبرداري داشته اند يا قابل اعتماد ميباشند. ما براي پيدا كردن بيشترين كلمات سرچ شده در گوگل از ابزار خود گوگل استفاده كرديم. در ميان كلمات جستجو شده در رده هاي پايين تر با عباراتي چون آيا بروكر آلپاري معتبر است ؟ يا اين عبارت كه آيا بروكر هاتفاركس معتبر است ؟ و يا حتي معتبرترين بروكر فاركس چيست ؟ نيز مواجه شديم كه يقينا تمامي اين موارد نيز در همين پست براي شما بررسي خواهد شد. و در پايان نتيجه گيري از نظر خودمان را نيز بيان خواهيم كرد. براي خواندن اين موضوع، به مقاله ي بروكرهاي كلاهبردار فاركس مراجعه كنيد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع: فعاليت در فاركس
[ ۲۸ تير ۱۴۰۰ ] [ ۰۲:۱۰:۲۶ ] [ sir saeed ]

 بروكر فاركس

بروكر فاركس وظيفه اي مشابه با كارگزار بورس دارد. اما از لحاظ وسعت فعاليت و خدمات ارائه شده، تفاوت هاي بسيار زيادي با يكدگير دارند. در بازار فاركس، چيزهايي بيشتر از سهام شركت هاي بين المللي براي فروش گذاشته شده است. اين چيزهاي قابل معامله كه به عنوان دارايي از آنها ياد ميشود شامل فلزات گرانبها (طلا، مس، نقره، پلاتين و ...)، انرژي (نفت، گاز، ...)، سهام (همانند كارگزارها)، شاخص سهام (مثلا شاخص سهام داوجونز)، زوج ارزها، رمز ارزها و ... ميشوند.

اين در حالي است كه كارگزاري هاي بورس فقط و فقط سهام شركت ها را براي فروش گذاشته اند. علاوه بر اين تنوع سبد معاملاتي، مفاهيم جديدي نيز همانند لوريج و بونوس در بازار فاركس وجود دارد. بروكر فاركس براي جذب مشتريان بيشتر و در راستاي مشتري مداري، سعي ميكند تا خدمات منحصر به فردي را ارائه كند. لوريج و بونوس جزو خدماتي هستند كه واقعا شروع فعاليت و ادامه دادن تريد در فاركس را جذاب ميكننند.

بروكر فاركس موجودي تريدر را تا 1000 برابر افزايش ميدهد و مثلا اگر شما با صد دلار وارد بازار بين المللي شويد، ميتوانيد فرض كنيد كه با صد هزار دلار وارد شده ايد. اين يعني كه حتي سود يك درصدي هم معادل 1000 دلار است. اما كارگزار بورس نميتواند چنين خدماتي را در اختيار شما قرار دهد. نكته ي مهم ديگري كه بروكر فاركس را از كارگزار مجزا ميكند، توانمندي مالي بسيار قدرتمند و حوزه ي بين المللي فعاليت است. براي انتخاب بروكر فاركس اين مقاله را بخوانيد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع: تناسب اندام
[ ۲۳ تير ۱۴۰۰ ] [ ۰۸:۲۵:۱۵ ] [ sir saeed ]

دران يبوست

آيا يبوست باعث انباشته شدن مواد سمي در بدن مي‌شود؟

اگرچه مدفوع حاوي سموم و مواد مضر است، اما به دليل ساختار روده‌ي بزرگ، اين مواد نمي‌توانند وارد خون شده و بدن را آلوده كنند. عموما يبوست باعث انباشت مواد سمي و مضر در بدن نشده و روده‌ي بزرگ به خوبي از آن‌ها حفاظت كرده تا در اولين اجابت مزاج، دفع شوند.

 

چرا يبوست اتفاق مي افتد؟

چند خط بالاتر، دلايل اين بيماري را به صورت كلي بررسي كرديم. حال نوبت به آن رسيده كه به شرح تك تك دلايل آن بپردازيم. ابتدا از دلايل رايج‌تر اين بيماري شروع مي‌كنيم. اين حالت، عموما بخاطر لايف استايل، مصرف داروهاي خاص، شرايط جسماني خاص و يا حاملگي رخ مي‌دهد. از جمله دلايلي كه به دليل لايف استايل باعث بروز يبوست مي‌شوند، مي‌توان به موارد زير اشاره كرد:

 • مصرف غذاهاي عاري از فيبر (يا حداقل كم فيبر)
 • مصرف كم آب
 • عدم تحرك كافي
 • تغيير شرايط زندگي يا اصطلاحا آب به آب شدن (مسافرت، جابجا شدن محل خواب و …)
 • مصرف بيش از اندازه شير يا پنير (لبنيات)
 • استرس و فشارهاي رواني
 • تخليه نكردن به موقع مدفوع (مثلا هنگام مهماني، اجابت مزاج را به تاخير انداختن)

از جمله داروهايي كه مصرف آن‌ها ممكن است باعث تغيير در الگوي اجابت مزاج معمول افراد شده و يا باعث بروز يبوست شوند، مي‌توان به موارد زير اشاره كرد:

 • مسكن‌ها قوي كه شامل كدئين، اكسي‌كوتين و هيدرومورفين باشند
 • مواد ضد التهابي بدون استروديال همانند ايپوبروفن و ناپروكسين
 • داروهاي ضد افسردگي حاوي سرتونين همانند فلاكستين يا اميتريپتايلين
 • آنتي‌اسيدهاي حاوي كلسيوم، آلومينيوم
 • قرص آهن
 • داروهاي ضد آلرژي همانند ديفن‌هيدرامين
 • داروهاي كنترل فشار خون
 • داروهاي اعصاب و روان همانند كلوزاپين و اولانزاپين
 • داروهاي ضد انعقاد خون همانند فنيتون
 • داروهاي ضد تهوع همانند اوندانسترون

همانطور كه متوجه شديد، بسياري از داروها ممكن است باعث بروز يبوست شوند. اگر چنين داروهايي را مصرف مي‌كنيد، بهتر است براي درمان يبوست نزد پزشك متخصص رفته و از درمان خودسر، خودداري نماييد.

علاوه بر داروها، شرايط سلامتي و جسمي افراد نيز ممكن است باعث بروز اين حالت شود. از جمله مواردي كه ممكن است باعث سختي اجابت مزاج شود، مي‌توان به موارد زير اشاره كرد:

 • مشكلات غدد درون‌ريز همانند كم‌كاري تيروئيد، ديابت و هايپركلسمي
 • سرطان روده بزرگ
 • مشكلات سيستم گوارشي يا IBS
 • بيماري ديورتيكولي (انقباض عضلات روده بزرگ)
 • مشكل عضلات كف لگني (مسئول كنترل مثانه، روده بزرگ و ناحيه‌ي شكمي)
 • اختلالات عصبي شامل صدمه‌ديدگي نخاع، پاركينسون و …
 • سندرم روده‌ي تنبل (انقباض عضلات روده با مشكل روبرو مي‌شود)
 • حاملگي (البته فقط در بانوان!)

در موارد فوق نيز فرد براي درمان يبوست بايد به پزشك متخصص مراجعه كرده و از هرگونه مصرف مواد دارويي خودداري نمايد.

علائم و نشانه ها

قاعدتا تا كنون متوجه علائم و نشانه‌هاي اين بيماري شده‌ايد، اما براي اينكه اين مقاله تكميل شود، اين علائم و نشانه‌ها را كه پيش از درمان يبوست و پاكسازي روده بايد به آنها توجه كرد را به صورت يك ليست كوتاه بيان مي‌كنيم:

 • اجابت مزاج كمتر از سه مرتبه در هفته
 • خشك و سخت بودن مدفوع
 • دفع مدفوع همراه با درد
 • درد و گرفتگي عضلاني در ناحيه‌ي شكم و زير شكم پيش از و هنگام اجابت مزاج
 • احساس نفخ و ورم كردگي در ناحيه‌ي شكمي
 • احساس عدم تخليه‌ي كامل دل و روده پس از اجابت مزاج
تا بدين‌جا تمامي علائم، دلايل و نشانه‌هاي اين مشكل را بيان كرديم. حال نوبت به بخش اصلي اين مقاله، يعني درمان يبوست رسيده است.
درمان يبوست و پاكسازي روده

از آنجايي كه اين بيماري عموما بخاطر تغيير لايف استايل و تغذيه رخ مي‌دهد، ما هم تمامي روش‌هاي مختلف درمان يبوست را به تفصيل بيان خواهيم كرد. اين روش‌هاي درماني به چند روش مختلف بوده كه هر كدام طرفداران خاص خود را دارند (طب نوين، تغيير لايف استايل، طب سنتي و …). بنابراين، ما هم براي اينكه اين مقاله كاملا جامع بوده و هم پاسخگوي نياز تمامي مخاطبان باش، تمامي روش‌هاي درماني را بيان خواهيم كرد. اول از همه، با اقدامات بسيار ساده‌اي كه همه‌ي افراد (حتي كسانيكه مبتلا به بيماري خاص هستند و يا قرص‌هاي خاصي را مصرف مي‌كنند) مي‌توانند دنبال كنند، شروع كرده و سپس به روش‌هاي ديگر مي‌پردازيم.

ساده ترين روش درمان يبوست

اولين و ساده‌ترين روش درمان يبوست مجموعه‌اي از اقداماتي است كه هر فرد مي‌تواند در زندگي روزمره انجام دهد تا از اين بيماري پيشگيري كرده و يا آن را تا حد قابل قبولي (و حتي كامل) برطرف نمايد. اولين قدم در اين مسير، نظارت بر تغذيه (خوردن، نوشيدن و زمان مصرف مايعات و مواد غذايي) است. به صورت خلاصه، اين اقدامات را مي‌توان به موارد زير دسته بندي كرد:

 • در طول روز، بين دو تا چهار ليوان آب بيشتري ميل كنيد. از نوشيدني‌هاي حاوي كافئين و الكل (كه عامل كم آبي بدن هستند)، خودداري كنيد.
 • ميوه، سبزيجات و غلات كامل كه سرشار از فيبر هستند را به رژيم غذايي روزانه خود اضافه كنيد. از خوردن مواد غذايي پر چرب همانند گوشت، تخم مرغ و پنير خودداري كنيد.
 • بررسي كنيد چه مواد غذايي‌اي باعث يبوست در شما مي‌شود، آن‌ها را محدود و يا حذف كنيد.
 • فعاليت و تحرك را در صدر برنامه‌هاي روزانه خود قرار دهيد.
 • نوع نشستن هنگام اجابت مزاج را اصلاح كنيد (آموزش تصويري در پكيج موجود است)
 • در صورت نياز، مقدار كمي مليّن (قابل تهيه از تمامي داروخانه‌ها) را به رژيم غذايي خود اضافه كنيد.
 • هنگام اجابت مزاج، مطالعه كردن يا بازي كردن با تلفن همراه را كنار بگذاريد!

موارد فوق، مجموعه‌اي از اقداماتي است كه خود شما مي‌توانيد با رعايت كردن آن، به سادگي اقدام به درمان يبوست كنيد. اگر به دنبال يك برنامه‌ي تصويري براي اصلاح لايف استايل و رها شدن از شر اين چنين مشكلات هستيد، پكيج گام به گام و تصويري درمان يبوست را بررسي كنيد تا علاوه بر رفع اين مشكل، ساير مشكلات از جمله ريفلاكس معده، نفخ و كم كاري تيروئيد و بسياري از مشكلات ديگر را نيز به سادگي و در منزل حل كنيد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع: تناسب اندام
[ ۲۲ تير ۱۴۰۰ ] [ ۱۲:۰۹:۵۵ ] [ sir saeed ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

پنل کاربري
نام کاربري :
پسورد :
نظرسنجی
لينک هاي تبادلي
فاقد لینک
تبادل لينک اتوماتيک
لينک :
خبرنامه
عضويت لغو عضويت
امکانات وب

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد   / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید گوشی شیائومی / بروز کالا / قیمت یاب / قیمت تلویزیون / قیمت گوشی آیفون  / چگونه جذب خود کنیم  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  / چت روم / خدمات گرافیک آریا گستر